UN CONSEIL PRATIQUE

Lorsque vous faites une lithuanie ou un bain ou une invocation Vérifiez toujours l'heure de passage de votre ANge l'Ange de Garde et aussi que la lune soit en montante

 

14 votes. Moyenne 4.07 sur 5.

Commentaires (5)

1. antonine 30/08/2008

jadore cet image sais immance de regarder ceci sais aux de la gros bysou

2. Replique Montre (site web) 31/05/2012

Courbée devant ta face j'appelle ton aide en toute choses et Replica Horloges ta miséricorde pour toujours.

3. Balise (site web) 03/03/2014

Is it really true???? Yippie!!!! (-: - ever since I saw Joy's and your cards here with those Purple Onion Design stmpas I've been dying to try them - and now I soon can - THANK YOU SOOOO MUCH!!! I'll e-mail you right away!Hugs, a VERY HAPPY KarinGreat pictures for the next challenge too!!!

4. mireille 13/10/2015

je suis vraiment interessé par votre site j'aimerais collaborer avec vous.
je suis en RDC.

5. MARIA (site web) 23/03/2020

Su vyru esame vedę maždaug 7 metus. Mes laimingai vedėme su dviem vaikais, berniuku ir mergaite. Prieš 3 mėnesius pradėjau pastebėti keistą jo elgesį ir po kelių savaičių sužinojau, kad mano vyras ką nors mato. Jis pradėjo grįžti namo vėlai iš darbo, jam daugiau nerūpi nei aš, nei vaikai, kartais jis išeina ir net negrįžta namo maždaug 2-3 dienas. Aš padariau viską, ką galėjau, kad ištaisyčiau šią problemą, bet ne veltui. Aš labai jaudinausi ir man reikėjo pagalbos. Vieną dieną aš ieškojau internete, kuriame buvo sugalvota, kad daktaras Padmanas galėtų padėti išspręsti santuokos problemas, atkurti nutrūkusius santykius ir pan. Taigi jaučiau, kad turėjau tai išbandyti. Aš susisiekiau su juo ir jis man parašė. Po dviejų dienų mano vyras atvažiavo manęs apžiūrėti ir atsiprašė už padarytas klaidas ir pažadėjo daugiau to nebedaryti. Nuo to laiko viskas normalizavosi. Mano šeima ir aš vėl laimingai gyvename. Ačiū gydytojui Padmanui. Jei jums reikia burtininko, gebančio ištarti burtą, kuris iš tikrųjų veikia, siūlau susisiekti su juo. Jis tavęs nenuvils. Čia yra jo el. Paštas:

padmanlovespell@yahoo.com arba (info@padmanspell.com)

https://twitter.com/padman_dr.

„WhatsApp“ +1 949 229 386
svetainė: https://padmanspell.com

Ajouter un commentaire
 

Créer un site gratuit avec e-monsite - Signaler un contenu illicite sur ce site